Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.

1-PEYZAJ PROJELENDİRME HİZMETİ                

a) Peyzaj Ruhsat Projesi Hazırlanması
750 m2 ve üzerindeki yapı projelerinin ruhsat izni için peyzaj mimarları tarafından peyzaj projesinin çizilmesi gerekmektedir. Firmamız uzman teknik personeli ile bu hizmeti siz müşterilerimize sunmaktadır.
                            
b) Peyzaj Avan Proje Çizimi        
Peyzaj düzenlemelerinde, vaziyet planı ile belirlenen alanda sahanın doğal yapısı ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre saptamalar yapılır. Elde edilen veri ve bilgiler analiz edilerek, tasarıma yönelik çalışmalar yapılır. Etüt, analiz ve değerlendirme raporlarından çıkarılan sonuçlara göre alternatifli konsept peyzaj projeleri hazırlanır. 

c) Sert Zemin Uygulama Projesi
Sert zemin uygulama proje hizmetleri, ulaşım hatları, istinat duvarları, bina girişleri,  merdivenler, yaya yolları, rampalar, çocuk oyun alanları, ortak alanlar, kent mobilyaları  gibi peyzaj elemanlarının projelendirildiği safhadır

d) Peyzaj Plantasyon(Bitkilendirme) Projesi
Uygulama projesinde önerilen plantasyon (bitkilendirme) projelerinin ana yapısı, tüm sert zemin uygulamalarının dışında kalan yeşil alanı kapsar. Tüm peyzaj yapıları, bitkisel düzenleme, ekim ve dikim için gerekli tüm detaylar, ağaç, çalı grupları, çim alanlar projelendirilecektir. Ayrıca bitki listeleri, türleri, boyutları plan üzerinde işlenecek ve aplikasyon planları verilecektir.

e) Proje Uygulama Hizmetleri
Çizilen peyzaj projelerinin alana uygulanması aşamasıdır.

f) Sulama Projesi
Oluşturulan yeşil alanların yeraltında döşenen özel basınçlara dayanıklı borular sistemi ile manuel  veya otomatik sulama sisteminin çizilmesidir. 

g) Aydınlatma Projesi
Peyzaj projesinde oluşturulan sert zemin ve yeşil alanlar içerisinde kullanılacak özel aydınlatma elemanlarının seçilerek proje üzerinde gösterilmesidir.

h) 3 Boyutlu Proje Gösterileri
Çizilen peyzaj projelerinin özel grafik çizim programları ile bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak görsel sunumudur.

ı) Detay Projeleri
Alana uygulanacak olan peyzaj elemanlarının ayrıntılı olarak çizilmesidir.

h) Keşif,  Metraj, Teknik Rapor ve Teknik Şartnamelerin Hazırlanması
Onaylanmış uygulama ve detay projelerine göre, keşif özetine esas metrajlar, yeşil alan düzenlemesi, çevre ağaçlandırılması, peyzaj yapıları teknik şartname tanzimi, keşif, metraj hazırlığı ile peyzaj ihale dosyası düzenleme hizmetlerini içerir. Sulama raporu, bakım raporu ve diğer spesifik konularla ilgili raporların düzenlenmesi bu safha hizmetlerindendir.

2-PEYZAJ UYGULAMA HİZMETİ
Peyzaj projesi çizilen alanın sert peyzaj ve bitkilendirme uygulaması konusunda uzman deneyimli ekiplerimiz tarafından en kısa sürede titizlikle kaliteli hizmetler sunmaktayız. 

3-PEYZAJ PROJE VE KONTROLÖRLÜK HİZMETİ
*  İş programı hazırlamak.
*  Tarafımızdan çizilen peyzaj projesinde yer alan sert zemin, pergola, çocuk oyun grubu, oturma grupları, çöp kovaları, dekoratif saksılar, bitkisel materyaller ve döşeme malzemelerinin satın alınması, organizasyonu ve koordinasyonu sağlamak
* Aydınlatma ve sulama sistemlerinin diğer mekanik ve alt yapı projeleri ile koordinasyonu sağlamak bunlarla ilgili alt yapı çalışmaları yapmak. Ayrıca çizilen aydınlatma ve sulama sistemi projelerinde kullanılan malzeme ve ekipmanların satın alınması, organizasyonu ve alana entegresini sağlamak.
* Bütçe denetimini sağlamak.
* Yapılan işlerde işçiliğin kalitesinin denetlenmesi
*  Adet, metraj kontrolü ve revizyonu.
* Bitki ve malzeme fiyat analizlerini yapmak.
*  Bitkilerin kalite kontrolünü denetlemek.
*  Haftalık durum raporu hazırlanması suretiyle ile yapılan ve yapılacak işlerin raporlanması.
*  Haftalık şantiye koordinasyon toplantı organizasyonunu yapmak.

4- OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ
Bayiliğimiz bulunan ithal sulama sisteminde kullanılan sprink, manuel ve selonoid vana sistemleri, damlama sulama sistemleri, golf ve spor sahaları sulama sistemleri, sulama sistemi ek malzemeleri temini, satışı ve sisteminin kurulumu uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

5- DEKORATİF BAHÇE AYDINLATMALARI
Peyzaj projesi çizilen ev bahçeleri veya sitelerde özel amaçlar için kullanılan obje, yürüme yolları, otoparklar, spor sahaları, ön plana çıkarılması istenen bitki vb. materyallerin adet ve yerlerinin belirlenerek farklı alternatifler ile müşterilerimize sunulması ve uygulanmasıdır.

6- DANIŞMANLIK HİZMETİ
Projesini çizdiğimiz ve uygulamasını yaptığımız yada daha önce peyzajı yapılmış alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını en yakın zamanda ve doğru olarak uzman teknik personelimizle vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetimiz mevcuttur.

7-BİTKİ SATIŞI
Farklı bölgelerdeki fidanlıklarımızda her boy ve çapta yerli ve ithal bitkileri stoklarımızda her dönemde satışa hazır bulundurmaktayız. Ayrıca ürettiğimiz yerli bitkileri tüm Türkiye’ye satışını sağlamaktayız. Fidanlıklarımızda mevsimlik bitkiler, çalı türleri, ibreli ağaçlar, yaprak döken ve herdemyeşil ağaçlar, tek yıllık ve çok yıllık küçük bitkiler, soğanlı bitkiler, palmiye türleri ve kaktüs türleri mevcuttur.

8- BAKIM HİZMETİ
1- Mevsime göre bahçe bakım programı hazırlamak.
2- Bu programın tekniğine uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak
3- Yapılan işlemlerden sizleri aylık raporlama suretiyle haberdar etmek
4- Satın alma maliyetleri önceden onayınız alınmak şartıyla İlaç, gübre,  malç, mevsimlik gibi malzemelerin zamanında teminini sağlamak 
5- Zaman içinde bitkilerin büyümesinden dolayı bahçenin bozulan formunu düzeltmek, her mevsim bahçeden estetik bir görünüm almak için gerekli ilaveleri veya eksiltmeleri yapmak. (saksılarla ve ya,  mevsimliklerle düzenleme gibi )
6- Çim alan bakımı ( sulama kontrolü, biçim, havalandırma, gübreleme, yabancı otlarla mücadele v.b, )


9-YAPISAL BAHÇE ELEMANLARI VE BAHÇE SÜS OBJELERİNİN TASARIMI, İMALATI, İTHALATI ve UYGULAMALARI
Pergola, Kamelya, Gazebo, Ahşap, PE veya Fberglass Çocuk Oyun Kompleksleri, Tahterevalli, Salıncak, Toprak Saksı, Krom ve Işıklı Dekoratif Saksılar, Ahşap Saksılar, Dekoratif Heykeller, Doğal Taş ve Yapay Kayadan Yapılan Süs Havuzları ve Gölet İmalatları, Yüzme Havuzu, Kış Bahçesi, Bahçe Kapı ve Duvar İmalatları, Doğal Taş Yürüyüş Yolları ve Otopark İmalatları firmamız teknik personelleri ile yapılmaktadır.

10- ÇİM TOHUMU ve GÜBRE BAYİLİĞİ

Bölgesel özelliklere göre seçilen çim tohumu türleri, çim tohumu karışımları ve rulo çim uygulamaları teknik personelimiz ile sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır.